IT projektai

Svetainių ir logotipų dizainas, internetinių puslapių kūrimas, domeno ir hostingo parinkimas, SEO ir kitos paslaugos

Svetainių ir logotipų dizainas

Išvaizda ir dizaino elementai sudaro labai didelę įtaką vartotojui renkantis paslaugos ar produkto tiekėją. Tai parodo jūsų profesionalumo lygi savo srityje. Klientai dažnai dvejoja investuoti didesnę sumą į svetainę ar logotipą nes mano jog tai niekada neatsipirks, tačiau taip elgdamiesi daro didelę klaidą. Protinga investicija visada atsiperka ir atneša didelės naudos ateityje. Kūribingas dizainas yra puiki galimybė pritraukti naujų klientų, būtina suprasti kliento poreikius ir jo elgseną stebint jūsų produktą internete. Tik tokiu atveju galime nustatyti tiksliai kokio dizaino ar logotipo Jums reikia.

Internetinių puslapių kūrimas

Vis daugiau žmonių naršo internete ir tuo pačiu ieško paslaugų ar produktų tiekėjų. Svetainė atspindi jūsų veidą internete, tad būtina investuoti laiko ir finansų į svetainės kūrimą. Mes turime jums paruošę puikų kainos ir kokybės santykį. Atsižvelgiant į jūsų biudžėtą galime pateikti kelis kūrimo būdus. Projektuose naudojame Unikalų arba Šabloninį dizainą. Užbaigus projektą visada klientą apmokome naudotis WordPress svetainės turinio valdymo sistema. eurava.lt svetainės – puikiai optimizuotos, patrauklios akiai, lengvai valdomos internetinės svetainės.

SEO ir kitos paslaugos

Paruošti svetainę paieškos varikliams yra labai sunkus darbas reikalaujantis šiuolaikinių metodų ir strategijų. SEO – Optimizavimas paieškos sistemoms. Paieškų skaičius naudojantis Google paieškos varikliu yra milžiniškas ir jis tik auga. Dauguma specialistų sako jeigu jūsų nėra Google, jūsų verslo apskritai nėra. Tai pati efektyviausia reklamos forma daugumai paslaugų ar produktų, tačiau būtina išsirinkti gerus specialistus su protinga kaina. Efektyviame versle permokėti negalima, todėl mes siūlome SEO paketus kuriuose jūs mokate tik už rezultatą. Svarbiausia efektyvumas ir nauda.

000webhost logo